Penimax Penıs Buyutucu 60 Kapsul

Penimax

Penıs Buyutucu 60 Kapsul

1 Adet

140 .00 TL
119.00 TL
1 adet üründeki indirim oranınız % 15 olacaktır. Ayrıca + 6 TL kargo ücreti eklenecek.

2 Adet

280 .00 TL
218 .00 TL
2 adet üründeki indirim oranınız % 22 olacaktır. Ayrıca kargo ücreti bizden olacak.

3 Adet

420 .00 TL
300 .00 TL
3 adet üründeki indirim oranınız % 29 olacaktır. Ayrıca kargo ücreti bizden olacak.

Penimax Açıklama

PENİMAX

PenimaX doğal penis büyütücü güçlü ve tamamen doğal bir erkeklik geliştirici formüldür. Penis boyunun ve penis çapının büyümesine, seksüel gücü ve isteği arttırmaya, daha güçlü bir ereksiyona sahip olmanıza yardımcı olur.

Dünyanın bir çok yerinden tedarik edilen doğal katkı maddelerinin bir araya gelmesi ile oluşan bir formüldür. Uzman doktorların uzun yıllar süren araştırmaları sonucu ortaya çıkardıkları bu ürünü güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Dünyanın bazı ülkelerindeki insanlar PenimaX penis buyutucu içerisindeki katkı maddelerini yalnız başlarına kullanmalarına rağmen günde 2 kere (her gece) cinsel birleşime girebiliyorlar. Bizim öncelikli hedefimizin bu olmamasına rağmen seksüel gücümüzün arttığını bilmek gayet güzel.

Penisinizde kan akışını saglayan 3 tane odacık vardır. Bu odacıklar damarları toparlamakla görevlidir. PenimaX penis büyütücü bu odacıklarda ki damarlarınızı genişletir ve kan akışının artmasını sağlar. Ereksiyon esnasında penisinizin büyüklüğü bu damarların genişliği ve uzunluğuna bağlıdır. Ayrıca damarların genişlemesi penisin sertleşmesinide etkiler,Fakat diklik dokusu penisimin büyümesine ve penisin uzamasına nasıl bir etkide bulunur gibi bir soru sorulduğunda, diklik dokusu kanı uzun süre muhafaza eder bu da penisinizin büyümesini sağlar cevabı verilir.

Herhangi bir enerji harcamadan, pompa kullanmadan, estetik bir operasyon geçirmeden sadece PenimaX kullanarak penisinizin 4-4,5 cm büyüdüğünü zaman içinde gözlemleyeceksiniz.

Cinsel ilişki esnasında kendine güven = Daha iyi performans

PenimaX penis büyütme sistemi erkeğin kendine olan güvenine kesin bir artıdır. Bunu nereden biliyoruz derseniz binlerce PenimaX penis büyüten hap kullancısı bizlere e-posta ile ya da posta ile kendilerine güvenlerinin geldiği konusundaki görüşlerini bildirmektedir. Bu görüş bildiren erkekler kendilerine olan güveni mükemmel bir partner ve heyecan verici bir sevgili olarak hafızada kalma ve bir daha ki performanslarından% 100 emin olma ve partnerlerini daha fazla tatmin edebilmelerine olarak tanımlamaktadırlar. Bu da şu anlama gelmektedir: Kontrollü ve zamanlamalı güçlü bir boşalma.

PenimaX Penis Geliştirici haplar Müşterilerimizin sex hayatında inanılmaz bir farklılık yarattı. Işte bu yüzden bu haplar şüphesiz en popüler tedavilerden birisidir. PenimaX penis büyütme hapları alan müşterilerimiz her defasında kendine güven konusunda olumlu raporlar vermektedirler.

PenimaX penis büyütücü haplar tamamen doğal olan bileşenlerinden cGMP formulasyonu vasıtasıyla çok dikkatli bir kalibrasyon ile oluşturulmuştur. Bu haplar kanın penise akışını hızlandıran ve dolayısı ile daha sert ve daha büyük bir Ereksiyon salağlayan doğal içeriklerden oluşmuştur. Bu büyük ereksiyona sizi zevkin doruklarına çıkaracak olan daha fazla hassasiyeti eklemektedir.

Penis, canlılar aleminde, erkek bireylerde, görünür kısımda yer alan eşey ve üreme organı yapısıdır. Penis kelimesi Latince de anlamına gelmektedir. İdrar ve üreme salgısı kanalıyla, bunun çevresini saran süngerimsi bir yapıda kan damarlarınca zengin bir üreme organıdır.

Daha dolgun bir boşalmanın yanında Penimax penis büyütme hapları size sex esnasında daha fazla kontrol imkanı  sağlıyacaktır. Boşalma zamanı konusunda daha aktif rol oynayabileceksiniz.

Seks esnasında kendine güven = Daha iyi performans

Penimax penis büyütme sistemi  erkeğin kendine olan güvenine kesin bir artıdır. Bunu nereden biliyoruz derseniz binlerce  Penimax penis buyutucu kullanıcısı bizlere email ile ya da posta ile kendilerine güvenlerinin geldiği konusundaki görüşlerini  bildirmektedir. Bu görüş bildiren erkekler kendilerine olan güveni mükemmel bir partner ve heyecan verici  bir sevgili olarak hafızada kalma ve bir dahaki performanslarından % 100 emin olma ve partnerlerini daha  fazla tatmin edebilme olarak tanımlamaktadırllar. Bu da şu anlama gelmektedir: Kontrollü ve zamanlamalı  güçlü bir boşalma.

Penimax penis büyütücü hapları müşterilerimin sex hayatında inanılmaz bir farklılık yarattı. İşte bu yüzden bu haplar  şüphesiz en popüler tedavilerden birisidir. Penimax penis büyütme hapları alan müşterilerim her defasında kendine güven  konusunda olumlu raporlar vermektedirler.

G. Alexander, M.I.H Medical Herbalist

En iyi şekilde üretilmiş, en iyi içerik

Bütün erkekler penislerinin boyutları ile çok yakından ilgilidirler, çünkü boyut erkekliğin gücünü simgelemektedir. Her erkek cinsel organıyla gurur duyar ve övünür.
Penis uzunlamasına süngerimsi dokular içeren, idrar ve sperm kanallarından oluşan erkek üreme organıdır. Cinsel uyarılmayla birlikte penis içindeki süngerimsi dokulara kan pompalanır, sertleşir ve ilişkiye hazır duruma gelir.
Erken boşalma erkeğin partnerinin isteklerine cevap veremeden hemen boşalması ve bu olumsuzlukla beraber cinsel yaşamlarında sorunlara yol açmasıdır. Cinsel uyarılarla ve kontrolsüz bir şekilde meydana gelmesi, tatminsizlik, suçluluk, utanç ve hayal kırıklığı erkekleri etkileyen cinsel sorunlardır.
Kıyaslama imkânına kavuşan kadınların, iri boyutlarda olmayan bir cinsel organla karşılaşmasının tek açıklaması, başlamadan her şeyin bitişini görmektir. Standardın altında boyutlarda penise sahip erkekler ilişki sırasında ve psikolojik yönden sorunlar yaşamaya başlarlar.

PENİMAX- TAM OLARAK NASIL BÜYÜTÜR Cinsel uyarılmayla birlikte, penis yapısındaki süngerimsi dokuya kan pompalanarak sertleşme ve büyüme yani ereksiyon gerçekleşir.
PENİMAX- içerisindeki özel bitkisel formülü ile vücuttaki kan dolaşımını hızlandırarak, penis dokularına daha fazla kan pompalanarak hücrelerin genişlemesine ve penis boyutlarında büyümeye yardımcı olur. Böylelikle sertleşme probleminin ortadan kalkmasına ve ereksiyon süresinin uzamasını sağlar.

İstediğiniz ölçüde penis boyuna ulaşmak ve partnerinize unutulmaz zevkler yaşatmak istiyorsanız PENİMAX tam size göre.

Penimax penis büyütücü haplar tamamen doğal olan bileşenlerinden cGMP formulasyonu vasıtasıyla çok dikkatli bir  kalibrasyon ile oluşturulmuştur. Bu haplar kanın penise akışını hızlandıran ve dolayısı ile daha sert ve daha  büyük bir ereksiyon sağlıyan doğal içeriklerden oluşmuştur Bu büyük ereksiyona sizi zevkin doruklarına  çıkaracak olan daha fazla hassasiyeti eklemektedir.

Güney Hindistanda yetişen Musli güvenli ve doğal bir afrodiziyaktır ve yüzyıllar boyunca Çin geleneksel ilaç  teavisinde kullanılagelmektedir. Bir kısım sağlık otoriteleri tarafından Viagranın doğal versiyonu olarak  adlandırılmaktadır.
cGMP Onaylı Formulasyon Ekibi

Penimax Penis Büyütücü Haplarını Kullandığınızda Neler Olacak?

Aşağıdaki belirtiler zaman çizelgesi açısından kullanıcıdan kullanıcıya farklılıklar göstermekle beraber  Penimax penis büyütücü haplarından beklentilerinize ışık tutabilir:

Ay 1: Seks arzusunda, sertleşmede belirgin bir artış. Partnerinizden daha fazla ilgili olduğunuz ve güçlü tepkiler verdiğiniz konusunda yorumlar almaya hazır olun!!

 Ay  2: Yeni  Ekstra Güçlü Penimax System

Çoğu müşterimiz daha büyük ereksiyon ve artan bir hassasiyet rapor etmektedir.Daha fazla bir enerji ile daha uzun seanslar  gerçekleştirebileceksiniz. Tabiki aklınızda ilkel boşalabilme yada ereksiyon kaybı endişesi olmayacağından daha yeni pozisyonları ve teknikleri deneyebileceksiniz. Cinsel birleşme esnasında daha fazla güven, görünüş ve his  kazanacaksınız. Tabiki partnerinizde bundan olumlu etkilenecek ve size daha fazla cevap verecektir.

Ay  3: Penimax penis büyütücü haplarını almaya devam ettikçe üçüncü ay içersinde seks esnasında artan bir kontrol hissedeceksiniz. Daha etkili ve hızlı yükselme zamanları hissedeceksiniz.. Boşalma hacmi hissedilir derece artacaktır. Orgazmlarınız daha güçlü ve daha uzun olacaktır.Partneriniz bu boşalma hacmindeki artışı çok heyecan verici bulacaktır.

Ay 4 ve sonrası: Artık kendinizi seks performansı açısından eskiden daha farklı ve yeni bir erkek olarak görüyorsunuz. Ereksiyon kalitesi mükemmel, hassasiyet elektrik çarpması gibi, boşalma hacmi yüksek, ve seksi kontrol etme yeteneğiniz ve seksten aldığınız zevk hat safhada....Bu noktadan sonra günde alacağınız bir tablet sizin bu seviyenizi korumanıza yetecektir..ARTIK NEDEN GERİ DÖNESİNİZ ? 

Kullanımı : 60 kullanımı kolay tablet. Yemekle beraber Sabah ve akşam birer tane olmak üzere günde  sadece iki adet almanız yeterli...

Seksüel aktiviteden 30 dk önce bir adet ilave tablet alınabilir.

Dünyanın bir çok yerinden tedarik edilen doğal birçok katkı maddesinin bir araya gelmesi ile meydana gelen bir formüldür. Uzman doktorların uzun yıllar süren araştırmaları sonucu ortaya çıkardıkları bu Penimax penis büyütücü ürünü siz keyifle kullanabilirsiniz.

Dünyanın bazı ülkelerindeki insanlar içeriğimizdeki katkı maddelerini yalnız başlarına kullanmalarına rağmen günde 2 kere (her gece) cinsel birleşime girebiliyorlar. Bizim öncelikli hedefimizin bu olmamasına rağmen seksüel gücümüzün arttığını bilmek gayet güzel. Penisinizde kan akışını salayan 3 tane odacık vardr. Bu odacıklar damarları toparlamakla görevlidir. Penimax penis büyütücü bu odacıklardaki damarlarınızı genişletir ve kan akışının artmasını sağlar. Ereksiyon esnasında penisinizin büyüklüğü bu damarların genişliği ve uzunluğuna bağlıdır.

Fakat diklik dokusu penisimin büyümesine nasıl bir etkide bulunur?

Diklik dokusu kanı uzun süre muhafaza eder buda penisinizin büyümesini sağlar. Bunu penis büyütme olarak adlandırabiliriz.

Herhangi bir enerji harcamadan, pompa kullanmadan, estetik bir operasyon geçirmeden SADECE Penimax penis buyutucu kullanarak penisinizin 4-4,5 cm büyüdüğünü  zaman içinde gözlemleyeceksiniz. Penis büyüten Penimax penis büyütücü ile gücünüze güç katacaksınız.

Penimax Yorumlar

     EREN I.
Merhaba Beyler. Bende Penimax kullandım yaklaşık 1 sene önce kullandım 2 kutu kullanmıştım 4 cm enine boyuna büyüdü ve kalıcı bir cözüm oldu 1 senedir cok şükür öyle bir sorunum kalmadı inşallah sizlerinde sorununu cözer sizlere tavsiyem zamanlı ve düzenli kullanın cünkü %100 lük sonucu görmek icin kesinlikle düzenli kullanmak şart arkadaşlar birgün kullanıp diger gün unutmayın düzeninizi bozmayın
     BURHAN Z.
Merhaba ben bu Penimax ürününü 2008 de kullanmıştım 1 seneye yakın oldu ortalama harika bir performans arttırıcı ereksiyon halinde yolda kalmassınız buna kefilim ama 7 cm penis büyütme işine gelince 7cm büyümedi orda yanılıyorlar 3 4 cm enine ve boyuna geliştiriyor arkadaşımda kullandı oda 3 cm büyüdü 7 cm yazıp milleti kandırmayın lütfen
     BEREKET O.
Bu yorumlar gercekmi arkadaşlar bende ben Penimax kullanmak istiyorum eger kullandıysanız işe yararmı? cok merak ediyorum ve gercekten penis kücüklügü beni cok yoruyor tavsiye ediyormusunuz lütfen yardımcı olurmusunuz
     SERCAN N.
Merhaba 3 kutu kullanımında 5 cm büyüme gördüm gercekten bu ürün cok süper hic bir şekilde yan etkisini görmedim cok iyi bir ereksiyon saglıyor yaşım 43 ama ben hayatım boyunca bu şekilde bişi görecegimi hic düşünmemiştim diger yorumdaki arkadaşlara katılıyorum Penimax penis büyütücü inanılmaz derecede harika
     OKTAY Ç.
Biz erkekler için gerçekten gurur meselesi haline getirilen penis boyu.iyi olmalıdır her zaman ne kadar büyük olursa o kadar iyi deriz ozaman herkese tavsiye ederim benimki zaten standart boydaydı ama dahada büyüdü gerçekten tavsiye ederim
     DENİZALİ H.
Arkadaşlalar dert büyük malzeme küçük derdimi kimselere diyemiyodum ama bu ürünü kullandıktan sonra o derdi hallettik gerçekten ihtiyacı olanlara tavsiye derim
     YILAYDIN Ç.
Penis büyütücü ürünleri internet aleminde vede televizyonlarda sıkça gördüğüm ama bir okadarda ilgimi çeken ürünler fakat penis büyütmesi meselesi halen kafamın almadığı bir durum bir penis nasıl büyür siteye bakıyorum yorumlar çok iyi televizyon reklamları intetner reklamı çok iyi ama kafam bir türlü almıyor kıkırdak yapı nasıl büyür iyi ce araştırdım bu penimax ürününü içindeki bitkiler kan dolaşımını hızlandırıyor penise ciddi basınç yapıp uzamasını sağlıyor deneyip yorumu ozaman yazacam
     BETİM N.
Penis büyütme hapları hakkında daha önce bir çok şey duymuştum, fakat niye yalan söyliyeyim, bunların bir etkisi olabileceğine inanmıyordum. 10 hafta önce bir arkadaşım bana "Gerçekten İşe Yarıyor" deyip sipariş vermemi söylediğinde kendi kendime "Neden olmasın ? Denemekle ne kaybedebilirim ki?" diye düşünerek ilk siparişimi verdim. Şimdi görüyorum ki gerçekten işe yarıyormuş. Kullanmaya başlayalı henüz 9 hafta oldu ve penisim boyuna 1½" ve enine ½" gelişti. Bunun yanısıra artık penisim ereksiyon halinde deyim yerindeyse kaya gibi sert. Sevgilim Penimax'ın yarattığı bu sonuca adeta bayıldı. Seks hayatım artık daha renkli ve kendime güvenim ise oldukça arttı. Penimax gerçekten büyüleyici ve etkili bir ürün.
     BARAN V.
Ben evli bir adamım, ve Penimax'ı kullanmaya başladığımdan beri kendimi tekrar yeni evlenmiş gibi hissediyorum. Önceden eşimle haftada bir veya iki sefer seks yaparken artık bu günaşırı olmaya başladı. Hatta gün içinde defalarca. Ne eşim bana doyabiliyor, nede ben ona. Penisimin irileşmesi eşimi adeta büyüledi.Penimax benim hayatımı değiştirdi, ve evliliğimdeki o güzel tadın kaybolmamasında büyük katkısı oldu. Teşekkür ederim
     ÜNAL Ç.
Geçirdiğim bir kısırlaştırma ameliyatı sonucu artık cinsel hayatım olması gerektiği gibi değildi. Artık ne cinsel isteğim, nede seks esnasındaki sertleşmem eskisi gibi değildi. Penimax'ı denemeye başlayalı henüz bir kaç gün olduğunda bu şikayetlerimde önemli bir azalma olduğunu şaşırarak gördüm. Sadece 6 hafta sonra hem ben hemde kız arkadaşım penisimde olan ciddi gelişmeyi hayranlıkla izledik. Artık kendimi tekrar 18 yaşında gibi hissediyorum, ve benim gibi 47 yaşında biri için bu tek kelimeyle "MUHTEŞEM" bir duygu! Penimax beni o kadar etkiledi ki, hiç durmaksızın tüm arkadaşlarıma tavsiye ediyorum. Kız arkadaşım her gün size ( ve bana...) teşekkür ediyor!...
     ESER V.
Penimax hakkında çeşitli magazinlerde ve web sayfalarında bilgi edinmiştim. Ama en yakın arkadaşım bana tavsiyede bulunana dek sipariş vermek aklıma bile gelmemişti. İlişikte Penimax'ı kullanmaya başlamadan önce ve sonra çektiğim resimlerimi gönderiyorum. Penisim oldukça hızlı bir biçimde enine ve boyuna gelişti. Penimax beni o kadar mutlu etti ki, tüm arkadaşlarıma şiddetle tavsiye ediyorum.... Teşekkürler.
     GÖKBERK Ç.
itiraf etmeliyim ki, Penimax hakkında ciddi kuşkularım vardı. Ama 10 haftalık bir kullanım sonucunda söyleyebileceğim tek bir şey var - Muhteşem!! Artık penisim umduğumdan ve tahmin edebileceğimden çok daha büyük ve kalın. Kadınlara karşı hep çekingen ve kendime güvensizdim. Ama artık "gerekli olan her şeye" sahip olduğum için, barda veya gece kulübünde istediğim kadına çekinmeden yaklaşabilirim. Sanki yeni bir erkeğim artık!
     ALİRIZA Y.
Penimax gerçek bir "Mucize".Penimax ile tanışmadan önce yatak odasında ihtiyacım olan güvene sahip değildim. Ama sadece 10 haftalık kullanım sonrasında artık ereksiyon halinde penisim daha iri ve daha sert. Ve cinsel gücüm inanılmaz derecede arttı. İlk başta Penimax'ın işe yarayacağı konusunda şüpheliydim. Ama şimdi sonuçları bizzat aynada görünce bu şüphe kendini güvene bıraktı. Teşekkür ederim.
     GÖKTUĞ Z.
merhaba ben murat siteniz sayesinde bir Penimax aldım önceleri korkarak kullanmaya başladım ama kullandıkca hic bir yan etkisinin olmadını ve gayet saglıklı oldugunu gördüm ayrıca etkisinide 2 ay icinde aldım ama bu buyukluk bana yetmiyor bir üc kutu daha alsam bi sakıncası veyada etkisi olurmu kullana bilirmiyim
     SÜHA K.
evet ben Penimax kullanıcısıyım aslında ilk alırken cok teretütettim kullandıgımda bir sonuca ulaşmayacam şüpesi vardı ama 3 cü kutuda Penimax in etkisini gördüm herkese Penimaxı öneririm hic bir yan etkisi yok ve saglıklıda Penimax 100%100 garanti altında 3 ay büyüme oranı saglıyor şimdi teşekürler
     METİN H.
Merhaba Ben Sitenizden 1 kutu Penimax aldım acıkcası alırken terettütlüydüm büyüme oldumu hayır büyüme şuan göremedim ancak cok uzun süreli ilişki kurmamı saglıyor gercekten cok şaşırdım sorunum ise hala büyümedi sitenizden okudugum kadarı ile 3 kutuda etkisini göstermeye başlıyormuş 2 kutu dahamı kullanmalıyım??
     BERKAY S.
bu penis büyümesi geçicimi yoksa kalıcı bir büyümemi kalıcı büyümeyse garanti verebiliyormusunuz